Regenwaterzuivering voor scholen, horeca, campings, sportcentra en appartementencomplexen
Speciaal voor scholen, horeca, campings, openbare gebouwen, sportcentra en appartementencomplexen ontwikkelden we een regenwaterzuiveringssysteem. Deze applicatie kan een grote vraag naar gezuiverd regenwater aan zonder daarbij aan kwaliteit in te boeten. Gebruik van gezuiverd regenwater leidt in dit soort organisaties leidt vaak tot een substantiële verlaging van het drinkwatergebruik: reducties van 20% tot 30% zijn goed mogelijk.

Onderdelen van dit regenwatersysteem zijn:
Het regenwater wordt opgevangen in één of meerdere grondtanks of Rainwater Walls die vaak voorzien zijn van een voorfilter en rustige instroom.
Een dompelpomp stuurt het water naar een hybride voorraadvat dat in binnen het bedrijf is geinstalleerd.
Daarna wordt het water door centrifugaalpompen door de filters gestuurd om het te zuiveren van fijn materiaal (microfilter) en kleur, geur en toxische stoffen (een actief kool filter).
De centrifugaalpompen zijn gekoppeld via Bluetooth om een evenredige belasting van de pompen te realiseren
Volautomatische overschakeling op drinkwater bijvulling indien een tekort aan regenwater dreigt. Dat gebeurt via een ingebouwde breaktank met een atmosferische onderbreking.
Een microfilter en actief koolfilter zorgen voor optimalisatie van de waterkwaliteit.
Een expansievat is toegevoegd om drukgolven in het leidingte voorkomen en om de centrifugaalpompen te ontlasten.
Optioneel kunnen we voorzien in en storingsmelder en een online te bereiken monitoringsysteem.
Dit apparaat is vo0rzien van het KIWA-keurmerk.
Voorbeelden projecten: Regenwaterzuivering voor scholen, horeca, campings, sportcentra en appartementencomplexen
Interesse?
Bent u geïnteresseerd in dit product of heeft u vragen over de toepassing? Laat het ons weten en we nemen contact met u op.